با سلام خدمت کاربران و خریداران گرامی قالب هاستر ، این قالب هم اکنون به نسخه 2.1 آپدیت شد ، در این نسخه الگوریتم سیستم لاینسس بکلی تغییر کرده و این تغییر موجب افزایش چندبرابری سرعت لود میشود ، به همین دلیل این آپدیت را یک آپدیت اجباری قرار دادیم بنابراین پس از یک هفته آینده سرویس قبلی لاینسس به کلی خاموش میشود ،  از همه خریداران خواهشمندم که قالب رو فورا آپدیت کنید.

برای دریافت نسخه آپدیت شده قالب هاستر به راست چین مراجعه کنید و یا ربات تلگرامی rd7assistant_bot تماس بگیرید.

تغییرات این نسخه : 

  • بهبود الگوریتم لاینسس و افزایش سرعت لود تا چندین برابر
  • بهبود باگ های گزارش شده
  • بروزرسانی افزونه های همراه
  • همگام سازی با آخرین نسخه وردپرس ( 5.3.2 )

روش آپدیت از نسخه قبل

برای آپدیت قالب کافی است فایل زیپ Changed File را در پوشه قالب اکسترک کنید. توجه داشته باشید که جایگزینی فایل های موجود در پوشه rd7cp اجباری میباشید اما میتوانید homepage.php , style.css را آپدیت نکنید.

روش حل مشکلات احتمالی

مشکل اول ) عدم آپدیت افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته :

از سی پنل پوشه acf را واقع در wp-contents و plugins حذف کنید و سپس از بخش پیشخوان هاستر و نصب کننده افزونه نسخه جدید افزونه را نصب کنید.

مشکل دوم ) عدم نمایش اسلایدر بعد از آپدیت :

این مشکل وقتی پیش می آید که از افزونه هایی مثل auto optimize استفاده کنید ،این افزونه در نسخه جدید slider revolution اختلال ایجاد میکند ، برای حل این مشکل برای افزونه Autoptimize در تنظیمات عمومی وارد Autoptimize شوید و در بخش تنظیمات javascript و زیر بخش محروم کردن اسکریپت ها از Autoptimize اسکریپت جکوئری با اسم jquery-3.3.1.min.js را اضافه نمایید. یا میتوانید فیلد آن را به متن زیر تغییر دهید.

seal.js, js/jquery/jquery.js,jquery-3.3.1.min.js